Snäkid neerupealiste kaitseks

Siin välja toodud snäkikombinatsioonid on meile antud otse Kaastunde Vaimu poolt ja neis on täiuslik kombinatsioon kaaliumist, glükoosist ja mineraalsooladest, mis toetavad neerupealisi. Neid on hea süüa suuremate söögikordade vahel iga 1,5-2 tunni järel, kellel aga nõrgem tervis, võib süüa mõnda neist koguni iga 15-30 minuti järel.

Neerupealiste snäkid on tervenemise alus. Leidub neid, kes on Meditsiinimeediumi infoga rasketest haigustest tervenenud ja öelnud: neerupealisi toetavate vahepalade söömine oli minu tervenemise puhul võtmetähtsusega!

Muneeza – ravitseja, kes töötab Meditsiinimeediumi info põhjal – on öelnud, et 99% neist, kes terveneda tahavad, jätavad söögikordade vahele liiga pikad pausid ja on oluline, et nad selle vea parandaksid.

On inimesi, kelle tervislik seisund on nii raske, et neil on vaja süüa snäkke iga 15 minuti järel, et maks ja aju saaksid toimimiseks piisavalt glükoosi ja mineraalsooli. Kui meie glükoosivarud maksas lõppevad, hakkavad neerupealsed adrenaliini tootma, et me saaksime oma päevaste tegemistega jätkata. Adrenaliin on aga kehale koormaks, see on ülisöövitav ja lisaks toidavad selle osad toksilisemad vormid ka viiruseid!

Tekib küsimus, miks toodab keha midagi, mis meile kahjulik on? See ei ole meie keha, kes meie vastu töötab, vaid see süsteem, milles me elame, töötab meie keha vastu. Adrenaliinisegu, mis peaks meie kehas voolama vaid siis, kui oleme eluohus, voolab meis nüüd pea iga päev – majanduslik stress, kiirustamine, teadmatus tuleviku ees, muretsemine, rasked suhted, ärevus, traumad, harv söömine, haigused – igaüks meist puutub kokku mõnega neist. Lisaks on meie maksad rasvast ja toksiinidest üleküllastunud ning viimse piirini viidud ega suuda adrenaliini neutraliseerida.

Me elame kiirenemise ajastul ja sellel ajastul tuleb õppida, kuidas uutes oludes elada, kohaneda. See on uus ajastu, kus vanad reeglid enam ei kehti. Meil on vaja teada, mis meie keha kahjustab, meil on vaja teada, mida oma kehale anda, et ta vastu peaks. Neerupealiste suupisted on üks kiirenemise ajastu salarelvi.

Anthony William on öelnud: kaitske oma neerupealisi nagu kullavaru omanikud kaitsevad oma kulda.

16 neerupealsete snäkikombinatsiooni

Õun, varsseller ja datlid
Apelsin, avokaado ja spinat
Maguskartul, lehtkapsas (kale) ja sidrunimahl
Kurk, avokaado ja laimimahl
Banaan, datlid ja rooma salat
Kookosvesi, kuivatatud aprikoos ja varsseller
Kookosvesi, banaan ja spinat
Pirn, marjad ja lambasalat (mache)
Mango, viigimarjad ja varsseller
Apelsin, koriander ja võisalat
Vaarikad, mandariinid ja roheline salat
Marjad, mesi ja kurk
Õun, datlid ja palmkapsas (collard greens)
Banaan, viinamarjad ja punane salat
Õun, lillkapsas ja kurk
Arbuus laimimahlaga ja varsseller

Kui sul ei ole just neid kombinatsioone, mis siin kirjas on, kasuta lihtsalt mõnda siin nimetatud toitu, mis sul hetkel käepärast on.

Inglisekeelseid artikleid neerupealistest:

Salvesta

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga