Lahing meie ajus

Tõlge instagrami postitusest https://www.instagram.com/p/CjdyVnLuC89/

Sinu aju on elektriline. Ajus loodav elekter eksisteerib läbi kahe üleloomuliku jõu (üks, mis saab jõu eetrist, ning teine, mis saab jõu sinu hingest) ja ühe füüsilise komponendi (sinu südame ja aju programmeering elujõuliselt elada, mis on alguse saanud sinu elu loomisel) kombinatsiooni. See on sinu aju elujõu ja toimemehhanismi vundamendi alus.
Oma uutes raamatutes “Meditsiinimeediumi aju päästja” ning “Aju päästvad protokollid, puhastused ja retseptid” jagan ma seda tõde ning veel tuhandeid teisi tõdesid selle kohta, kuidas meie aju töötab, mis on selle õitsenguks olulised, ning mis täpselt meie aju takistab ja on loendamatute ajuga seotud krooniliste haiguste, sümptomite ja seisundite taga. Lisaks jagan ma, kuidas adresseerida nende haiguste juurpõhjuseid, et sa saaksid terveneda ja taastada oma hea tervise.

Mis puudutab elektrilisust, siis sellega on alati seotud üks asi: metall. Metalli kasutatakse selleks, et elektrit kanda ja kohale toimetada, et manipuleerida elektrivooge, et elektrit tõmmata ja lükata. Niisiis, kui sinu aju on täis elektrivoogusid, siis mis veel peab selleks olemas olema? Metallid. Täpselt nii – meie ajud põhinevad suuresti metallidel ja elektrilisusel. On kriitiliselt oluline seda mõista. Aga siin on jama: meie ajus toimetavad nii head metallid kui halvad metallid.

Ühelt poolt võivad meie ajud sisaldada elavhõbedat, pliid, arseeni, kaadmiumi, baariumit, niklit, alumiiniumit, toksilist kaltsiumi, toksilist vaske, toksilist kroomi, tina ja palju muud. Need on halvad, tööstuslikud, toksilised metallid. Kuigi sa võid leida jälgi toksilisest metallidest oma vereringes, kui kokkupuude nendega oli hiljutine, siis sa ei saa testida raskmetallide sisaldust oma kudedes, organites, näärmetes ja luudes, kus toksilised raskmetallid end määramata ajaks sisse on seadnud. Seega, kui sa arvad, et sul ei ole toksilisi raskmetalle, mis takistaksid sinu aju ja teisi organeid, kuna veretestis see ei kajastanud, siis see pole tõsi.

Raskmetallide kohalolu on füüsiliselt, mentaalselt ja emotsionaalselt ekstreemselt domineeriv ja ekstreemselt kontrolliv – toksilised raskmetallid manipuleerivad meie mõtteid. Selgelt mõtlemist takistades võivad need inimest panna tundma end jõuetuna ja teha tema eest otsuseid.

Aga mitte kõik metallid ajus ei ole ebaproduktiivsed. Me vajame oma ajus mõningaid kriitiliselt olulisi metalle: mikromineraale. Need head metallid sisaldavad kasulikke, mitte-tööstuslikke vorme kullast, kaltsiumist, vasest, kaaliumist, magneesiumist, kroomist, pallaadiumist, vanaadiumist ja muust. Üks põhjus, miks kasulikud metallid meie ajus on, on elektriliste voogude kontrollimiseks.
Õelad toksilised metallid, mis paiknevad ajus koos heade metallidega, põhjustavad kaost – need tekitavad meie ajus lahingu. Elus metall surnud metalli vastu, elu-andev metall elu-võtva metalli vastu, hea versus kuri: see on füüsiline lahing, mis meie ajus toimub, lisaks sellele lahingule, mis toimub siin planeedil. Probleem on selles, et need metallid ei pidanud mitte kunagi siin olemagi.

Mikromineraalid on eluandvad. Need on osa sellest, kuidas meie kehad on loodud. Toksilised raskmetallid on elu-võtvad. Need on osa sellest, kuidas meie kehad kiirelt vananevad ja degradeeruvad. Head metallid mineraalidena – mikromineraalidena – sisaldavad informatsiooni, mis tuleb selle planeedi elusatest allikatest ning ka selle planeedi välistest elusatest allikatest, päikesesüsteemist ja galaktikast. Planeet on elusolend. Ta on elus, ta hingab. Mineraale ja mikromineraale langeb periooditi läbi planeedi atmosfääri alla. Need mineraalid mängivad olulist rolli selles, kuidas mineraalsoolad ja suhkrud kannavad mineraale ja elektrolüüte meie ajju. Elekter meie ajus on sõltuv mikromineraalidest, mis on selle kütuseks.

Toksilised raskmetallid aga võivad nõrgestada, läbi põletada, katkestada, krussi ajada, segada, toksiliseks muuta ja denatureerida meie aju loomulikke elektrivooge – vooge, mis aitavad meil mõelda, tunda ja funktsioneerida optimaalselt.

Kõik, mida ma siin jaganud olen, on originaalne tõene informatsioon Aju Päästja raamatust.