Raskmetalle eemaldav smuuti

2 banaani
2 klaasi metsmustikaid
1 klaas värsket koriandrit
1 tl odraorase mahlaekstrakti pulbrit
1 tl spiruliinat (vältida Hawaii spiruliinat)
1 spl Atlandi kämmalpalmaariat (dulse)
1 apelsin või mahl ühest apelsinist
soovi korral lisada klaas vett, kookosvett või värskelt pressitud apelsini mahla.

Metsmustikad: tõmbavad aju kudedest raskmetalle välja, tervendavad ja parandavad tühimikke, mida tekitas raskmetallidest allesjäänud oksüdatsioon.

Odraorase mahla ekstrakti pulber: sellel on võime tõmmata raskmetallid välja põrnast, soolestikust, pankreasest, kilpnäärmest ja reproduktiivorganitest. Odraorase mahla pulber valmistab ette elavhõbeda, et spiruliina selle lõplikult eemaldaks.

Spiruliina: tõmbab raskmetallid välja ajust, kesknärvisüsteemist ja maksast, korjab kokku raskmetallid, mida odraorase mahla pulber välja viimiseks ette valmistas.

Koriander: ulatub sügavatesse raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse, eemaldab vanu raskmetalle.

Atlandi kämmalpalmaaria: seob end elavhõbeda, vase, kaadmiumi, nikkliga. Atlandi kämmalpalmaaria läheb seedesüsteemi sügavatesse varjatud paikadesse, otsib elavhõbedat, seob end sellega ja ei lase sellest vabaks enne kui on kehast lahkunud. Samuti kannab hoolt, et ükski raskmetall ei jääks soolestikku ripakile ja kõik saaks eemaldatud.

Soovitused

  • Vali banaanid, millIe koorel on pruunid täpid, need on küpsed.

  • Alguses soovitas Anthony William kasutada hawaii spiruliinat, kahjuks on aga sealne meri tänaseks tugevalt reostunud ja terve saarestik on mõjutatud GMO põllumajandusest, nüüd soovitab ta sealset spiruliinat vältida. Soovitatud on Vimergy spiruliina.

  • Odraorase pulber ei ole sama, mis odraorase mahlaekstrakti pulber, odraorase pulber ei ole toimiv. Inglise keeles on odraorase mahlaekstrakti pulber Barley grass juice powder.

  • On oluline, et koriander oleks värske. Kuna koriandris olev elav vesi on see, mis teeb temast toimiva komponendi, siis koriandri pulber ei ole soovitatud. Külmutatud koriandrit võib kasutada siis, kui värsket pole saada, selle mõju pole nii tugev kui värske oma ja on hea, kui sügavkülmutatud koriander lisada kohe smuutisse, mitte lasta sellel üles sulada.

  • Kui kasutad smuutis kookosvett, jälgi, et kookosvesi ei oleks roosa ega punane ning et kookosveele poleks lisatud sidrunhapet või maitseaineid.

  • Kui soovid raskmetallid oma kehast eemaldada, on hea seda smuutit juua iga päev. Parim aeg on hommikul peale sidrunivee ja sellerimahla joomist, aga võib ka süüa päeva jooksul.