Moodul 1. Puuviljad: Miks puuvili on eluliselt oluline

Puuvili on absoluutselt kriitilise tähtsusega sinu tervise seisukohast.

Puuvilja materdatakse maha sellega, et seal on liiga palju suhkrut – tegelikult ei ole miski kaugemal tõest, kui see väide.

Kui sa ei söö sellise valeinformatsiooni pärast puuvilja, teed sellega endale suure karuteene.

Ilma puuviljata jõuad sa ainult mingil määral terveneda, kuid sealt edasi mitte. Ja kes tahaks elada ilma selliste suurepäraste, mahlaste ja magusate puuviljadeta nagu mango, papaia, apelsinid, virsikud? Me kõik oleme disainitud neid sööma ja nendest saadavaid toitaineid ja maitseküllasust nautima!

Puuvili sisaldab antioksüdante, mis võitlevad vabade radikaalidega. Vabad radikaalid on need, mis meid vananema panevad.

Ilma antioksüdantideta me vananeme. Oksüdantidega me vananeme.

Ilma antioksüdantideta me laguneksime koost. Meie keha mõned osad ei töötaks korralikult.

Juba alustuseks artriit tekiks väga kiiresti. Süda ei töötaks hästi ja maks muutuks väga toksiliseks.

Puuviljades sisalduvad antioksüdandid puhastavad igapäevaselt maksa. Tükk puuvilja puhastab maksa paremini kui mistahes maksa toidulisandi nime all müüdav multivitamiin.

Kui sa väldid puuvilju, siis sa põhimõtteliselt ütled: „Ma väldin antioksüdante. Ma olen kõrge oksüdantide sisaldusega toitumisel!“

Aastate pärast, tulevikus, leitakse puuviljadest rohkem seniavastamata antioksüdante ja antioksüdantide koensüüme. Seda infot ütleb mulle Kaastunde Vaim, kes teab alati ette, mis tulemas on. See tõde tuleb päevavalgele.

Külmutatud metsmustikad on suurepärane toit. Praegusel ajastul on metsmustikad planeedi kõige tervendavam toit tervise taastamises. Iga päev natuke metsmustikaid süüa oleks su tervisele lihtsalt hämmastava mõjuga.

Kui sul kunagi õnnestub minna loodusesse metsikuid marju korjama – olgu need metsikud põldmarjad, metsikud vaarikad, metsmustikad… kasvõi üks kord elus, siis see tegevus viib sind kaugele edasi.

Puuvili aitab meil oma DNA-d tervendada (ing.k kasutas sõna „rewire“ – taasühendada). Ja RNA-d. Puhastada meie verd, maksa ja lümfisüsteemi.

Söö puuvilja söögikordade vahel.

Punase koorega õun on sinu tervise jaoks imeline. See vähendab ajupõletikku, olles seega äärmiselt kasulik uduse mõtlemise, migreenide, peavalude, uimasuse, vertiigo, mälukaotuse jne korral.

Õuntes leiduv fruktoos ei ole sama asi, mis teised (tööstuslikult toodetud) suhkrud.

Puuvili ei pane sind kaalus juurde võtma, see ei saa juhtuda.

Puuvili (puuviljasuhkur) püsib su maos ainult kolm minutit. See ei jõuagi mitte kunagi sinu soolestikku. See ei põhjusta candida’t (pärmseene vohamist).

Ära karda puuvilja. Mida rohkem puuvilja sa sööd, seda parem. Aga söö nii palju, kui on sulle vastuvõetav. Tee nii hästi, nagu saad.