Ütle sõna “Valgus”

Meditsiinimeediumi Telegrami häälsõnum,
9. november 2023

Anthony William, Meditsiinimeedium siin. Kui meie mõtted keerlevad peas ringi, kui meid kimbutab ülemõtlemine ja aju on lihtsalt päeva stressist üle kuumenenud, siis on nendest mõtetest raske lahti lasta. Sa oled valmis õhtutoimetused lõpetama ja voodisse minema, kuid mõtted võivad sinu peas ikka ringi tormata, need ei taha peatuda. Eriti kui mõtted on millelgi, mis on probleemne, stressirohke või keeruline.
Üks asi, mida sa võib-olla võiksid soovida teha, on öelda valjult sõna “Valgus”.
Ütle sõna “Valgus”. Korda seda. Ütle see valjult välja ja korda selle “Valguse” ütlemist. Kui sa parasjagu seda voodis lamades teed, siis kuulata hoolega. Kuula end seda ütlemas. See ei pea olema vali. Sa ei pea karjuma. Sa võid täitsa sosistada. Sa võid öelda seda täpselt nii, nagu sulle endale kõige mugavam on. Aga kui sa oled voodis pikali mugavas asendis, siis kuula end, kui sa seda sõna ütled. Pane tähele ja vaata, kas sa tunned, kuidas see üle su keele libiseb. “Valgus. Valgus.” Sa hakkad seda kuulma teisiti kui kunagi varem.

Ja kui sa ütled “Valgus”, siis lihtsalt tea, et keegi veel peale sinu kuuleb seda. Seda kuuldakse “teisel pool”, seal teises maailmas. Seda kuuldakse ka siinpool, siin maailmas. Aga hoia meeles, et keegi kuskil kuuleb, kuidas sa ütled sõna “Valgus”.
Kui see on pimedus, mis kuuleb sind seda ütlemas, siis see paneb hirmust jooksu. Hirmust. Hirmust sinu väe ees, mida sa endas hoiad, kui sa kasutad sõna “Valgus”.
Kui see on Jumal või inglid või isegi sulle kallid inimesed, kes on siit ilmast lahkunud, kes kuulevad sind “Valgus” ütlemas, siis nende puhul on tunda rõõmu, head meelt, lootust ja armastust, tervenemist ja kaastunnet. Võimsad valgusküllased taotlused rändavad kaugele-kaugele, kui sa ütled sõna “Valgus”.

Nähtagem Valgust. Jumal õnnistagu Valgust. Ja alati hoia meeles – Valgus.

Palju õnnistusi ja kõike head.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga