Olulised inglid

Meditsiinimeediumi raamatu “Kuidas lõplikult terveneda” esimeses trükis on välja toodud 21 inglit. 21 on number, mis tähistab uut algust, tagasivõitmist, tuhast tõusmist ja värskeid algatusi.

Sama raamatu uues parandatud ja täiustatud trükis on inglite nimekiri pikenenud, välja on toodud 27 inglit. Arv 27 tähistab tugevat alusmüüri, kodu, kodu leidmist, sisseseadmist, see tähendab näha asju nii, nagu need päriselt on, valguse võitu pimeduse üle.

Lisaks on juttu 144.000 tundmatust inglist, keda võib appi paluda. Arvu 144.000 kohta on kirjutatud: See on püha arv, mida Jumal austab.

Raamatus “Elumuutvad toidud” on välja toodud 12 inglit.

Kui soovid inglite abi, räägi nendega kõva häälega või sosistades, oluline on sõnu välja öelda. Kui sa oled kõnevõimatu, arvestavad inglid sellega.

27 olulist inglit

Raamatust "Kuidas lõplikult terveneda" (täiendatud ja parandatud väljaanne).
Halastuseingel – ingel, kes on võimsam kui peainglid, tema poole võid pöörduda oma süngeimal tunnil. Tema vägi on suunatud vaid inimeste ja loomade kannatustele.

Usuingel
– võid paluda temal oma ususädet kasvatada, mis annaks võimaluse sul kogeda tervendavat vabastust, mida usul on pakkuda.

Usalduseingel
– on abiks, kui sul on raske toibuda reetmisest, kaotusest, petmisest, pettumusest või mõttest, et sa ei tee midagi õigesti. Pöördu tema poole, kui tunned kõige vastu nii suurt usaldamatust, et see muutub sinu elus valdavaks, niivõrd, et sa ei suuda isegi usaldada iseenda otsuseid.

Tervendamisingel
– tagab ajutise leevenduse ja/või tervenduse lähedastele. Aitab hinge tugevdada ja tervendada, korrastada mõtteid, leevendada ärevustunnet ja hirmu.

Taastumisingel
– mõistab, kuidas vaim ja hing võivad olla kõrvetada saanud, ja võib aidata emotsionaalsest traumast paraneda. Taastumisingel saab aidata taastada selle, mis meist on välja pigistatud või ära võetud.

Vabanemisingel
– see ingel pakub kergendust, kui keegi on sattunud maise kohtumõistmise alla. Ta võib aidata vabastada su hinge hirmu ja viha vangistusest ning petmisest põhjustatud solvangust. Aitab osapooltel kokkuleppele jõuda.

Päikeseingel
– pöördu tema poole, kui oled päikese käes, et ta avaks sinu keharakud, et need saaksid täielikult endasse imada päikesekiirte tervendavat mõju ja et need kiired tooksid sulle palju mõistatuslikke hüvesid, mida päikesel on pakkuda. Kui päike ei paista, võid paluda Päikeseinglil aidata sul meenutada rõõmu päikeselisest päevast ja luua kontakt sellega, mida see sulle pakkus.

Valguseingel
– kutsu teda, et kümmelda kosutavas ingellikus valguses, mille Jumal on talle andnud. Valguseingel on võimsam kui ükski maapealne valgus, isegi võimsam kui päikesevalgus. Kasuta Valguseingli abi, kui kardad, et oled ohus või et keegi püüab sind tüssata.

Veeingel
– võid tal paluda muuta selle vee sagedust, milles kümbled, et teha see puhastavamaks, toitvamaks ja maandavamaks. Kui loputad haava, võid teda kutsuda paranemist kiirendama. Võid tal paluda, et vesi, mida jood imenduks rakkudesse ja viiks toksiine välja mineraalide ja mikromineraalide abiga.

Õhuingel
– pärast tülisid võid Õhuingli appi kutsuda, et ta puhastaks sind negatiivsest vibratsioonist, mille teine isik sulle edasi saatis. Kutsu ta appi, kui pead sisse hingama õhku, mis võib olla mürgine või milles võib olla viirusi.

Puhtuseingel
– aitab vabaneda sõltuvusest ja sõltuvuslikest mõtetest. Palu tema abi, kui on vaja mis tahes eluvaldkondades toime tulla kiusatustega või need kahjutuks teha.

Viljakunseingel
– abistab eostumisel ja lapse lõpuni kandmisel. Võid paluda tal toksiinid kahjutuks teha ja olulistest suselunditest eemaldada, et need ei segaks viljastumist. Pöördu Viljakusingli poole, et ta aitaks kaitsta sind ja sinu last. Viljakus ei pea alati üsas olema, see võib olla seotud keeruliste projektide ja ettevõtmiste eest hoolitsemisega, see võib tähistada ka uuestisündi. Pöördu Viljakusingli poole kõige pärast, mis võiks su elus olla viljakas.

Sünniingel
– toetab ema ja lapse tervist sünnitamisel. See kehtib kõigi elusolendite kohta. Samuti aitab sünniingel, kui oled projektiga lõpule jõudnud ja selle üle annad või teistega jagad. Aitab saada kontakti enda sünnihetkega.

Rahuingel
– aitab tervendada hingelistest kannatustest ning külvab uusi lootuse ja positiivsuse seemneid.

Iluingel
– kui tunned, et oled suletud ümbritseva looduse ilule, kutsu Iluingel. Ta avab sind ümbrust hindama ja omaks võtma võimsatel viisidel, mida sa ei pidanud võimalikuks.  Palu Iluinglil näha inimese tõelist ilu: särava hinge ilu.

Eesmärgiingel
– kutsu ta, kui heitled oma eesmärgiga siin maa peal. Ka võid tema poole pöörduda, kui liigne stress taksitab sul oma eesmärgi nimel töötamast.

Teadmiseingel
– kui keegi vajab abi ja sa oled nõutu või tahad talle rohkem kui lihtsalt seljalepatsutus anda, siis oled üllatunud neist lohutavatest, rahustavatest sõnadest, mis sinu suust tulevad, kui sa selle ingli poole pöördud.

Tarkuseingel
– aitab sind, kui pead tegema tähtsa otsuse. Tarkuseinglist võib olla suur abi, kui otsused, mida sa teed, puudutavad kellegi teise elu, mitte ainult sinu oma. See ingel aitab sul näha, missugust mõju võib mingi otsus avaldada neile, kes sinust hoolivad.

Teadlikkuseingel
– aitab sul olla rohkem kohal ja tähelepanelikum. Aitab sind, et inimesed su ümber annaks vähem hinnanguid ja oleks paremad suhtlejad, võid kutsuda seda inglit nende mõistust avama. Aitab teadvustada rohkem seda, kes sa oled, aitab näha meie tõelist olemust. Teadlikkuseingel võimaldab meil saada aimu, mida keegi on ohvriks toonud ja loovutanud, kuidas ta on elus kannatanud või heidelnud.

Suhteingel
– aitab, kui sul on probleeme abikaasa või kallimaga, või oled vallaline ja otsid sobivat partnerit. Palu Suhteinglilt ka abi igasuguste partnerlussuhete osas, olgu need seotud töö või sõprusega.

Unenäoingel
– võid paluda tal siseneda sinu unenägudesse ning aidata korrastada ja lahendada emotsionaalset segadust. Pöördu tema poole, kui soovid oma unenägusid meelde jätta.

Ajaingel
– aitab elusündmusi meenutada. Sa võid kasutada Ajainglit mingisse hetke naasmiseks, et võiksid meenutada või tabada selle unustusehõlma vajunud osi või tol hetkel teadvustamata jäänud sündmuste olulisi aspekte. Kutsu seda inglit appi vabastama igasugusest kurvast ajast tulenevast süütundest.

Vaba Tahte Ingel
– aitab sul langetada otsuseid, mida valitsed sina, mitte keegi teine, kes sinu üle valitseb. Aitab sind oma rajale juhatada.

Lubaduseingel
– pöördu selle ingli poole lootuses, et lubadusi täidetakse, või selleks, et tegeleda murtud lubaduste ebasoodsa mõjuga.

Sisemise Nägemise Ingel
– aitab inimestel iseendasse vaadata ja end mõista. Aitab sul alustada endaga dialoogi ja aitab sul ennast analüüsida. Sa ei mõsta enda üle kohut; sa analüüsid, et hakkaksid iseennast ja oma tegusid mõistma.

Tugevuseingel
– pöördu selle ingli poole, kui otsid tugevust, mis aitaks sul taluda kõike, mis sul teele tuleb, või kui sul on vaja olla teiste pärast tugev.

Dimensiooniingel – palu sellelt inglilt teadlikkust, et meie ümber on rohkem, kui me näeme. Ta aitab sul selgusele jõuda – taibata, et teoksil on palju rohkem ja et pilt on palju suurem, kui hetkel paistab.

144.000 tundmatut inglit

Need inglid on sinu jaoks olemas, kui tunned, et pead mingit laadi vaimset sõda kas enda sees või väliste jõududega.

12 elumuutvat inglit

Raamatust "Elumuutvad toidud"
Ohutuks Tegemise Ingel – kui sööd toitu, mida on kemikaalidega pritsitud või mis on GMO saastega, kutsu see ingel kemikaale kahjutuks tegema.
Külluse Ingel – kui kasvatad ise oma toitu ja loodad head saaki saada, palu seda inglit appi.
Toiduingel – tema ülesanne on toimetada toitu näljas või alatoidetud inimesteni. Kui su toiduvarud on otsas või kui töötad nälgivate inimestega, kutsu Toiduingel appi.
Rikastamiseingel – rikastab püha neliku taimedes sisalduvaid toitaineid, võimendades fütokemikaalide, vitamiinide, mineraalide ja teiste toitainete jõudu, et toit vastaks just sinu vajadustele ja toimiks ravimina.
Harmooniaingel – kui soovid, et su toit ja sa ise oleksite lahutamatult seotud ning et sa söömise ajal oleksid kooskõlas käesoleva hetkega, õpetab see ingel sind toitu hindama ja loob kooskõla sellega, mida sööd.

 

Sünkroonsusungel – aitab taimedel kasvada ja valmida, kutsu teda, kui on vaja abi, et teada, kuidas oma toidutaimede eest hoolt kanda.
Harjumusingel – kui oled harjunud sööma ebatervislikke toite, millega üles kasvasid, või kui keegi lähedane väga valib, mida sööb, siis kutsu Harjumuseingel, kes aitab harjumusi murda ja tekitada huvi teiste, tervislikumate toitude vastu.
Sõltuvusingel – kutsu teda, kui sul on sõltuvus valedest toitudest või sööd liiga palju.
Solidaarsusingel – kui soovid, et su sõbrad, perekond, kolleegid ja isegi restoranid sind tervislike söömisharjumuste omandamisel toetaks. Ta õpetab teisi, kuidas nad peaksid sind toetama ja ei luba neil sind kahjulike toitudega ahvatleda.
Aususingel – kui soovid teada, kas toit on tõesti nii puhas nagu öeldakse, näiteks kas tõesti on valmistatud ainult oliiviõliga, mitte pole segatud hulka rapsi.
Inspiratsiooniingel – kui soovid süüa tervislikumalt, palu teda appi, et ta kindlustaks su vaimu ja tahet ning inspireeriks sind oma põhimõtetele kindlaks jääma. See ingel juhib gruppe, kes tegelevad mahepõllumajandusega, seemnete säästmisega ja tervisliku toitumisega seotud liikumistega.
Emapiima Ingel – kaitseb noore ema piima ja võimaldab beebi ja ema vahelist kommunkatsiooni imetamise ajal. Selle ingli üks ülesanne on muuta riinapiima toitainete koostist vastavalt beebi vajadustele.

Täispikad tekstid leiate Meditsiinimeediumi raamatutest.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga